| Tucică a întrebat:

De ce dupa ce fac baie si cand parul este ud este foarte moale si se misca in toate directiile`hee hee. dar dupa ce se usuca. este ASPRU` straight face! Cum fac sa fie moale si cand este uscat? [dau fundita bineinteles]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Foloseste crema de par cu placenta d ela kallos.aceea cu lapte.iti garantez ca parul va fi asa cum ti-l doresti tuhappy

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

In afara ce cele recomandate deja, poti sa te clatesti cu apa in care ai pus 2 linguri de otet sau zeama de lamaie.

| anka a răspuns:

Poti sa folosesti balsam.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

La mine şamponul de la Dove îmi făcea părul foarte moale, dar acum depinde cum reacţionează la tine. Baftă!

| cryssu2008 a răspuns:

Foloseste si balsam dupa ceea ( chiar daca samponul tau contine balsam, foloseste balsam suplimentar )

| Sოﺁℓε a răspuns:

Hey! foloseste un sampon cu balsam daca folosesti deja inseamna ca nu ti s-e potriveste tipului tau de par. asa imi ieste s mei pentru ca nu folosesc balsam.

| OneMoreGirl a răspuns:

Pai exista gel de par special care se vinde in farmacii. P. S: Daca nu gasesti nimic adreseazate la medicul de familie, sunt sigura ca te va ajuta. Multa bafta! pupic!

| vlad423 a răspuns:

Pai metoda cea mai simpla si recomandata ar fi sa folosesti produse pentru par uscat (sampon+balsam) big grin