| PuFiLiCi98 a întrebat:

De ceva timp am in palma o buba care arata asa : http://postimage.org/image/jdgwer4k1/. Imi e frica, ca ma si mananca si parca are puroi ...adica e rosu... Mai am si alte bube de'astea pe corp, dar cateva. Or fi piscaturi si doar atat? :D

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sint "doar atit". Mergi la medic. Medicul de familie iti va da trimitere la dermatolog. Nu fi neglijent, pentru ca vei imbolnavi si pe altii. Orice boala de piele este transmisibila.

| PuFiLiCi98 explică (pentru anonim_4396):

Pai eu zic ca este o piscatura ...nu altceva sad. tu ce zici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru PuFiLiCi98):

NU cred ca este piscatura.

| PuFiLiCi98 explică (pentru anonim_4396):

Am fost, e o alergie, mersi de raspuns.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PuFiLiCi98):

Aha! Si te contraziceai cu mine big grin. E bine ca ai fost si te vei trata. Merci pentru funda.