| BannedUser a întrebat:

Salut.
De ceva zile a inceput sa ma doara capul in partea dreapta la frunte.
Prima data ma durea putin, dar uneori ma doare asa de tare incat parca ma loveste cineva si imi lacrimeaza ochiul, si nu ma mai pot concentra si is foarte ametit si somnoros.
Am fost la doctor si cica sinusurile is OK, si la ochi mi-a dat niste picaturi si e ok, nu prea imi mai lacrimeaza.(nu cred ca e febra pentru ca ma doare prea tare, si doar intr-o singura parte a capului).
Cand iau paracetamol imi trece durerea pe o perioada dar dupa aia ma doare din nou si nu e prea bine sa exagerez...de obicei iau maxim 3 pastile pe zi.
Stau aproximativ 4 ore pe la PC si fumez cam 2-3 tigari pe zi.

Stie cineva ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cloak a răspuns:

Mai bine ai vorbi cu ai tai sa te consulte un medic specializat.Nu cred ca este necesar sa ne dam noi cu parerea. Sal si insanotasire grabnica.