| UnBaiatSperiat a întrebat:

De curand am intretinut o relatie sexuala cu prietena mea, iar ziua urmatoare i-au aparut 2 umflaturi paralele intre picioare la nivelul coapselor, sub zona inghinala si as vrea sa stiu daca sunt sanse sa fie vreo problema grava sau ceva ce se poate agrava. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai avut ochelarii pe nas?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Mergi cu ea la medic, noi nu te putem ajuta, medicul ginecolog o va consulta si îi va pune diagnosticul. ce vârstă are ea? dar tu? mersi.