| Takeen a întrebat:

Salut,de mult timp nu stiu ce am patit dar la fotbal sau oricand fug nu pot fugi mai mult de 5-6 metri ca obosesc imediat si am o senzatie naspa si durere in gat de oboseala, de fumat nu fumez si nici nu beau alcol, imi puteti spune cum pot sa ma vindec niste retete din batrani fara medicamente? dau funda mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu stii sa respiri corect!

5 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Trebuie sa iti controlezi respiratia in timp ce alergi, inspiri si expiri cum trebuie! Nu am cum sa iti explic aicilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu respiri corect.

| genTlemeNNN a răspuns:

Du-te la doctor si fa-ti o radiografie la plamani s-ar putea sa fie o boala foarte grava.

| BiaBby a răspuns:

Lipsa de antrenament, trebuie sa o iei incetul cu incetulwinking

| Takeen explică:

Si ce ar trebui sa fac?