| Ramses97 a întrebat:

Salut, de vreo 1 saptamana jumate simt ca inima sare peste o bataie, fac fotbal de 11 ani si totul a inceput dupa un meci.Sa fie ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Carenta de magneziu provoaca palpitatii. Ia niste Magnerot, cateva zile, si vezi cum e dupa.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mergi la medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu restul happy

| Holy2010 a răspuns:

Poate sa fie un simplu dezechilibru hidroelectrolitic sau ceva mai serios. E bine de investigat mai ales cat tip resimti simptomatologia.

| GabrielPaladin a răspuns:

Sfatul meu este sa mergi la medic! Nu tratati cu superficialitate problemele medicale pot avea urmari.
Nu va tratati singuri pe internet!
Bafta.

| MadRabbiT a răspuns (pentru GabrielPaladin):

Bine spus. Un EKG ar putea spune de ce ai o bataie in plus, ar fi bine sa te duci cat mai repede la un Cardiolog cat mai repede.

| Ramses97 explică:

Multumesc la toti pentru raspunsuri!