| sklr a întrebat:

De vreo 2-3 zile am o senzație sau chiar am ceva în gât.
Nu am.nici un.fel de durere nici când mănânc nici când înghit ai nici când beau apa.
Doar ca îmi cine sa scuip și ma deranjează când înghit.
Sunt fumător și fumez aproximativ 5 țigări pe zi. Nu cred ca ar fi de la fumat pentru ca m-ar ustura gatul când aș da cu fum.
Care ar putea fi problema?
A mai pățit cineva? ma puteți ajuta cu un sfat cum as putea scăpa?
Mtumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

E posibil sa aveti resturi de mancare in amigdalele umflate care nu trebuie sa doara, neaparat.

Răspuns utilizator avertizat