| blije a întrebat:

de vreo 2 zile am si eu o mare problema si nu stiu ce sa fac.
Problema mea este ca ma dor testiculele foarte rau si nu pot nici sa urinez, pe deasupra ma mai dor si rinichi. Ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

E posibil sa ai piatra la rinichi sau o infectie.Mergi la medic pentru analize, nu mai intazia nicio zi ca poate devenii periculos.

3 răspunsuri:
| cristi_6546 a răspuns:

Sigur ai racit ...de urgenta la urolog nu e de joaca cu asa ceva.

| DameloCargangio a răspuns:

Du-te la un medichappy... urgenthappy!
...se pare ca ai o problema foarte grava!

| bubu1224 a răspuns:

Cred ca e destul de grav si ar tb sa mergi la doctor...