| ombladon156 a întrebat:

De vreo 2 zile imi simt partea stanga a capului amortita, dar nu rau. Porneste de la ceafa pana in obraz. Parintii mi-au zis ca probabil am tras curent sau sunt racit, eu cred ca am tras curent deoarece la scoala stateam cu toate geamurile deschise si cum a fost si vremea asta schimbatoare cred ca da. Oare am tras curent sau sa fie de la calculator? ( stau destul de mult la el, cu toate ca astazi nu am intrat ), m-am simtit si obosit astazi oricum m-am trezit la 7:30, deci ceva solutii?
P.S: Nu amortesc mereu doar uneori.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jasonn99 a răspuns:

Daca zici ca ai stat cu geamurile deschise la scoala cel mai probabil te-a tras curentul.Vezi cum te simti vreo doua zile si apoi fa o vizita la medicul de familie. Eventual poti lua un Nospa.Pe mine ma ajuta la durerile de genul

| Andrei_Daniel_1997_X4d8 a răspuns:

Salut si eu stau zilnic la calculator 10-12 ore deci clar nu e de la calculator. Cred ca trebuie sa stai cu partea care te doare sub apa fiarta cat suporti dupa aia imediat cu capu cald iti pui o caciula te pui in pat si te invelesti si nu o sa mai ai partea amortita niciodata. Funda?