| Șdeorna_Vlăduț_1998 a întrebat:

Salut, Deci. Am o MARE PROBLEMA cu cosurile! Am folosit urmatoarele : Bioderma (crema si lichid ) Retina A, Alcool si o alta crema da nu mai stiu cum se numeste. Am inceput sa am cosuri din primavara anului 2012. si de atunci pana acum. cu toate de mai sus m`am dat. Tin sa precizez ca am 14-15 adica 14 ani jumate. Si nu stiu ce sa ma fac. am pe frunte si pe falca dreapta. si pe umeri. Orice raspuns folositor i voi da FUNDA!
+1 Funda! Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xLadyAndruscax3 a răspuns:

Si eu am folosit multe creme. NU ajuta cu nimic. Taie o bucata de ridiche neagra si te tamponezi pe frunte sau unde ai. Dar te avertizez ca pute ca naiba laughing. Am folosit de 2 ori si mi-au trecut. Sau mai este ceaiul de salvie. Iei o carpa, inmoi putin in ceai si dai tot asa pe frunte. Da mirosul e cam la fel de neplacut. O sa sufere nasul tau putin dar o sa iti treaca.winking

1 răspuns:
| xCăpşunici a răspuns:

Nu te mai stresa atat de mult cu cosurile, iti vor trece la un moment dat.
Incearca sa dai pe ele cu lamaie [ dar doar pe cos, daca nu vrei sa ai pielea uscata ]

Sau incearca corectorul de la Garnier.
Eu l-am incercat pentru ca vroiam sa imi acopere imperfectiunile, dar mai mult le facea sa dispara decat se le acopere

Funda?