| freakdadisk93 a întrebat:

Salut dupa un contact sexual(dezvirginare) am incercat si anal... dupa cateva zile am inceput sa am o durere de testicul stang care iradiaza in zona abdominala cu tot cu picior, durerea este surda dar se intensifica la strangerea abdomenului si atingere. Posibil infectie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun un lucru; aia care a stat, e o proasta, fara pic de respect pentru propriu trup, si fara pic de consideratie fata de ea insasi.iar tu? tu meriti orice ti se va intampla cata vreme, depasesti orice bariere ca sa te simti bine doar tu.macar stii ceva despre sexul anal? ori habar nu ai, da ai auzit ca asa fac toti prostii?

| TheDarK2012 a răspuns:

Du-te la un medic, este cea mai bună metodă.

| Vanilla2014 a răspuns:

Iti spun fara rautate dar decat sa astepti raspuns de pe internet mai bine te duci la un medic.

| freakdadisk93 explică:

Nu a fost prima data cand eu am facut asa ceva.

| freakdadisk93 explică:

Mai mentionez ca am mers mult pe jos si am stat cu picioarele in apa rece

| freakdadisk93 explică:

Am mai patit dar a trecut ..mai astept pana maine