| anonim_4396 a întrebat:

e o chestie cam stupida, dar n-am de ales
acum 2 ani cred, ..pentru ca nu aveam par in zona intima si prietenii mei aveau am decis sa ma fac cu un big
am dau si deasupra penisului si pe testicule
acjm vreau sa fac cumva sa scap de el pentru ca imi creste si la baza penisului
Mi-e frica sa nu se extinda
cum sa scap de el fara sa creasa repede si mai des decat inainte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai il vroiai asa de mult acum il ai si oricum l ai fi avut asa ca impacate cu el

| Clujean25 a răspuns:

Părul pubian nu îți crește pentru că te-ai ras odată cu o lamă de unică folosință. laughing De extins o să se extindă oricum în funcție de mai mulți factori cum ar fi: predispoziția ta genetică, niveluri hormonale, etc. Dacă vrei să scapi de el, ori te epilezi acasă cu lamă, cremă depilatoare, etc, ori mergi la un salon de înfrumusețare pentru o epilare definitivă, dar la vârsta asta nu cred că e cazul.