| Safire17 a întrebat:

Salut, e posibil sa ma doare toate oasele din cauza cresterii? (am 10 ani)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Da, este foarte posibil.

| Safire17 explică:

Doara*

| Safire17 explică:

Am mai intalnit oameni bolnavi si am vazut si pe la televizor si tot cred ca am ceva si ca sunt bolnava... (bunicamea deja imi spune ca sunt ipohendrica ca tot cum ma doare ceva ii spun.)

| Dreamer a răspuns:

Hmm, putin suspect totusi...eu iti recomand sa iei astea http://www.megaproteine.ro/......-capsule/, dar nu cum scrie acolo, ci doar una pe zi...Din propria experienta pot sa-ti spun ca repara articulatiile, iti creste pofta de mancare si energia si de asemenea diminueaza durerile de oase. Cu alte cuvinte, iei astea si esti in forma :)

| ralucaralu a răspuns:

Sigur ca da. Imi amintesc ca eu aveam un moment in care ma dureau picioarele(oasele) de abia ma miscam. Dar mi-a trecut.

| Safire17 explică:

Dreamer, dar se poate sa fie din cauza cresterii...nu?

| Dreamer a răspuns:

Da, se poate sa fie si din cauza cresterii, dar eu ti le recomand oricum acele multivitamine si minerale pentru ca sunt foarte bune mai ales cand esti in crestere.

| cristibogaciu a răspuns:

Da