| marryws a întrebat:

Salut,
Eu de obicei fac sex oral. Acum am o problema cu gatul, ma doare foarte tare, si nu stiu din ce punct de vedere sa abordez problema si la ce doctor sa merg - la ginecolog sau la ORL. Multumesc anticipat pentru sfat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mariuscristi a răspuns:

Nu e nimic. continua sa faci si va trece durerea. spor la supt.

| SRM a răspuns:

Cat esti de cretina, catea ordinara ce esti!

| Hulea_Alex_1997 a răspuns:

La orl, la ginecolog se duc doar femeile