| GulDan a întrebat:

Salut fac atletism si de 2 saptamani ma doare picoru si n-am mai facut nu m-am dus la doctor ca ma durea din ce in ce mai putin dar daca alerg incepe iar sa ma doarasad.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Salutare! Si eu am practicat atletism, este un sport foarte greu dar pentru a remedia durerile de picior iti recomand un masaj bun.

| casher a răspuns:

Care este intrebarea nu vad niciun semn al intrebari. Nu glumesc.

| GulDan explică (pentru casher):

E simpla intrebarea. Fac atletism de 7 luni si de 2 saptamani a inceput sa ma doara picoru stang cand imping sau alerg... aproape ca schiopatam inainte... acum s-a mai ameliorat durerea

| casher a răspuns (pentru GulDan):

-.- CARE E INTREBAREA? pentru asta ce ai zis tu sunt ogramada de intrebari, exemple:

-Cum fac sa nu ma mai doara?
-Funda!?
-Oare ma doare... daca mai fac asta

sau etc./...

| GulDan explică (pentru casher):

Aaalaughing ce prost sunt de nu m-am prins..in fine logic cum sa fac sa-mi treaca sau macar sa aflu ce am nu vreau sa se agraveze...

| casher a răspuns (pentru GulDan):

Vorbeste cu un medic happy Ca tot nu ai mai fost...