| Dextro a întrebat:

Funda pentru care stie. As vrea sa stiu daca imi fac piercing si peste un an nu mai port cam in cat timp s-ar astupa si daca s-ar putea in cati ani s-ar astupa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 34588773 a răspuns:

In cateva luni ti se astupa.

17 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Mai întai de "pircing" ar trebui să pui mana pe o carte de gramatică. Crede-mă nu strică.

| Dextro explică (pentru Kazimir):

1. uita-te mai intai pe google scrie tu pircig si ai sa vezi ca iti va da piercing si 2. mai bine tu cosulta unu uite si 3. uite aici ca sa nu te strofoci tu... uite m scris pircing pe google si uite ce mi-a dat http://www.google.ro/......tp?/search

| Dextro explică (pentru Kazimir):

In caz de nu apare ce am trimis uita-te pe google loser sau pune tu mana pe un dictionar de gramatica...

| Kazimir a răspuns (pentru Dextro):

Eşti mai proastă decat un dicţionar medical xD

| Dextro explică (pentru Kazimir):

Daca mai vrei sa stii am fost azi la mine in oash so am intrebare si mi-a zis ca e piercing nu pircing loser... phbbbbt

| Kazimir a răspuns (pentru Dextro):

Ai scris pircing şi ai modificat întrebarea. Eşti jalnică. Dar eşti prea proastă să observi că am pus între ghilimele. Şi se scrie ORAŞ nu ORASH. Şi ce dracu înseamnă ''so am intrebare''? Să-mi dai adresa ta să-l trimit pe moş crăciun cu o carte de gramatica limbii române şi un dicţionar de engleză.

| Dextro explică (pentru Kazimir):

So = si... mo invatat profa de engleza big grin mai fc romana si engleza amestecate laughing si app eu n-am sh-ul asa ca scriu uneori sh tongue...

| Kazimir a răspuns (pentru Dextro):

De când so înseamnă şi? Se vede ca ai note mici la engleza xD and = şi... so = aşa.

| Dextro explică (pentru Kazimir):

Si la tv a data asa ca mai mult ascult decat citesc si am auzit so si mia sarit in ochi '' - si?''.tongue si in clasa cand e profa vb cu so si nu zice nimic tongue. >.< si daca vrei sa stii am numai 10 la engleza phbbbbt, asa ca jet oceanic k n sti nici engleza si nici sa scrii piercing XD LOL dude...

| Polaris a răspuns (pentru Dextro):

So = așa.
And = și.
Idioți pe lumea asta, nene...

| Dextro explică (pentru Polaris):

Nu-i vina mea daca profa ma lasa sa vb asa dintra 5a laughing)

| Dextro explică (pentru Polaris):

Si mai tr sa zici ca nu-i corect piercing ci pircing si atunci il inlocuesti pe Kazimir rolling on the floor XD n_n

| Polaris a răspuns (pentru Dextro):

Poate îl foloseai pe "so" în context de "deci", căci mai poate avea și înțelesul ăsta. Deși nu cred. Mă rog, vorbesc engleză de mai bine de 5 ani și am cu siguranță certitudinea că "și" e "end". Mai învață, copila mea, mai învață.

| Kazimir a răspuns:

P.S. Acum fugi şi taie-te.

| Dextro explică (pentru Kazimir):

Nu mai am unde sa ma tai ca ambele maini st pline de taieturi asa ca nu mai am unde thinking

| Kazimir a răspuns (pentru Dextro):

Pe faţă sau burtă?

| adee98 a răspuns:

Pai ar trebui sa se astupe repede...