| Ionut_Bogdan_1999_OFMU a întrebat:

Salut grup! Aș vrea sa știu dacă pot fi declarat inapt la examenul medical din cadrul concursului de admitere la școala de agenți de politie de frontieră, am acnee pe spate mai exact acnee cheloidiana dar problema e doar din punct de vedere estetic, nu medical. Voi ce credeți? Dau fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Utilizatornew25 a răspuns:

Bună, daca problema medicala și zic medicală, nu estetică, este cronică sau îți perturbă desfășurarea activității da, dar daca este strict la nivel de estetic si așa mai departe, nu are nicio problema! Sper ca te am ajutat!

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se va ține cont de asta.

| anonimuIl a răspuns:

La examenul medical vei afla.