| Andrei_Stoian_1996 a întrebat:

ieri aminghitit din greseala... cam greu de explicat... o chestie de le doza de suc. este vorba despre jumatate din placuta de metal care tine capacul si cheita la un loc. cand am rupt cheita jumatatea care a ramas pe cheita a cazut in doza iar la final nu mai era acolo. ma gandesc ca e mica dar tot poate face probleme. voi ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Stai 1-2 zile si daca nu te doar burta mai mult ca sigur s-a eliminat natural. daca te trezesti cu dureri se stomac, burta, deci nu cred, du-te la un doctor sa-ti faca o eco sa nu fi intepenit pe undeva.

| Badgirl117 a răspuns:

Imi pare rau ca tin sa te sperii insa poate fi periculos daca minunea aia de metal este ascutita deoarece poate sa iti faca probleme serioase la intestinul subtire! Se poarte infiltra in pereti stomacului si sa cauzeze o ruptura in tesut! E periculos si iti poate afecta organismul....insa daca era un simplu aliaj neascutit fara varfulete taioase nai de ce sa iti faci griji insa in orice caz iti urez noroc!

| IntrebareCuRaspuns a răspuns:

Ti se vor taia matele si vei muri in maxim 48h.

Glumesc nu ai ce sa patesti ma, te duci la TRON, si o dai afara asta patesti. BAFTA.

FUNDA?