| BalanXd_MarianXd_1997 a întrebat:

Salut ieri seara am fost la fotbal si cand s-a terminat meciu ma doare in continu la coloana ori ce faceam aseara ma durea sa ma asez sa merg azi dimineata nu mia mai durut asa da totusi. spuneti-mi ce sa fac sa pot scapa de durere

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Stii nu e neaparat ca durerea sa fi de la fotbal, de fapt nici nu cred ca-i de le fotbal...Si eu am avut astfel de dureri care au persistat, incat nici nu puteam sa merg...Am fost la niste doctori vai de capul lor fiecare cu alta parere asupra durerii oricum acum stiu de la ce e cauzata la mine, dar n-am de unde sa stiu la tine.Ia-ti plasture cu paprika ai sa vezi ca o sa te ajute.Crede-ma ca am incercat si eu cu el.Cat despre tine cel mai bine e sa te duci la doctor, ca asa si eu am crezut prima data ca e o durere de moment da nu era asa. Sper ca te-am ajutat, stii si eu am patit la fel

1 răspuns:
| Danciu821 a răspuns:

Stii nu e neaparat ca durerea sa fi de la fotbal, de fapt nici nu cred ca-i de le fotbal...Si eu am avut astfel de dureri care au persistat, incat nici nu puteam sa merg...Am fost la niste doctori vai de capul lor fiecare cu alta parere asupra durerii oricum acum stiu de la ce e cauzata la mine, dar n-am de unde sa stiu la tine.Ia-ti plasture cu paprika ai sa vezi ca o sa te ajute.Crede-ma ca am incercat si eu cu el.Cat despre tine cel mai bine e sa te duci la doctor,