| UpNDown a întrebat:

Ieri seara m-am masturbat si intr-un final mi-a iesit sperma. Azi cand ma duc la toaleta vad ca mi s-a umflat penisul, e posibil ca sa nu fi eliminat toata sperma? Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Miiiiihhhaaaiii a răspuns:

E ceva normal sa ti se umfle penisul. Nu s-a intamplat nimic, stai linistit.

| UpNDown explică (pentru Miiiiihhhaaaiii):

Si la un moment dat o sa se dezumfle?

| Miiiiihhhaaaiii a răspuns (pentru UpNDown):

Da.