| JellyPlays a întrebat:

Salut,imi trebuie un raspuns rapid:

Mama avea o alunita cam iesita inr elief si si-a rupt-o in seara asta,ea mi-a spus ca i-a curs putin sange,dar creca jumate sau putin peste jumate mai este lipita acolo,dar nu strans...
Ce pot face, poate sa se inbolnaveasca de ceva...cancer?

Raspunde-ti repede va roh!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AliG a răspuns:

Trebuie sa faca consult urgent, cat mai repede! Alunitele pot fi cancerigene si problema trebuie rezolvata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Consult URGENT! nu ai de unde sa stii daca e s-au nu cancerigena...cel mai bine ar fi sa isi faca un consult! sa nu o lase mult timp asa ca nu cumva sa se infecteze!