| alexpldefier a întrebat:

Salut. In 5-7 zile de water fasting pot schimba ceva la aspectul fizic incat sa fie vizibil? imi poate afecta santate sau ce alte probleme pot fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Parerea mea e sa o faci doar daca ai acceptul medicului de familie.