| sexmaster69 a întrebat:

Salut, in Iulie am decis impreuna cu parintii mei sa mergem la mare, cand am plecat de acasa m-am pus sa dorm pe bancheta si m-am trezit dupa 2 ore cu o stare de voma, dupa jumatate de ora am vomitat si de atunci pana in momentul de fata am stari de voma si arsuri in piept si mai fac si diaree aproape in fiecare zi. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mihai8767 a răspuns:

Posibil poziția in care ai dormit(cred ca ai dormit pe partea dreapta) sa ti fi declanșat un reflux gastroesofagian. Încerca la gastroenterologie.

1 răspuns: