| Toader_Alex_1997 a întrebat:

in prezent sunt in cadrul unei proceduri de incadrare directa pentru un post de agent de politie de frontiera. as dori sa aflu cati bani o sa ma ajunga fisa medicala. happy dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de zona si localitate. In jur de 200 lei sau chiar mai putin.