| ADITZA0708 a întrebat:

Salut.In seara asta am avut o intamplare, si am fost nevoit sa sar de la undeva 4-5 metri...Problema e alta, cand am picat pe pamant ma durea foarte tare picioru stang, primele 3 degete(alea mici),mi s-a umflat zona, sunt rupte sau? Le pot misca foarte usor cu mana, si le pot misca si cu piciorul, dar mai greu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te la doctor.Te-a prins la cirese?

| TrăieşteClipa a răspuns:

Acum simti doar piciorul dar vatamarile pot fi mult mai mari.
De la o prostie de genul acesta poti sa suferi toata viata.

| ADITZA0708 explică:

Am rezolvat degetele 2-3 de la stanga la dreapta sunt rupte.Le am in ghips acum laughing)

| GabyDany a răspuns:

De unde vrei sa stim noi? Exista *** doctor. Du-te la el sau problema ti se poate agrava. Funda?

| Anonim161530 a răspuns:

Mai bine te duci la spital.