| anonim_4396 a întrebat:

Salut

In urma cu 2 luni am fumat vreo 15 tigari nestiind cum sa le trag le-am tras in gat, si din cate am auzit e grav daca pufai, le-am fumat intr-o saptamana, pot face cancer?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| IIIshaneIII a răspuns:

Da,garantat 100%

| Denila123 a răspuns:

Lasate de fumat, ea nicoret sprai

| Vladalexandru97 a răspuns:

Nasol moment, te-ai interesat de coroana? dar de spatiu?, cat crezi ca mai ai? ti-ai luat ramas bun? dupa intrebare cred ca nu ai mai mult de 13 ani, de patit nu patesti nimic, dar sfatul cel mai corect, ar fi sa stai departe de cei care te-au influentat sa ''tragi''winking bafta

| Florin_Florin_1993_Fz4b a răspuns:

Nu frate stai linistit, doar daca bagi 2, 3 ani dar... asa este ca si cum n-ai fumat!

| LucaAndrey a răspuns:

Nu cred, părinții mei fumează de 2 ori pe zi.