| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti! Deci duminica seara am primit cativa pumni, luni dimineata m-am trezit cu partea de jos a ochiului sting umflata si de culoare violet intunecat, astazi parca sa mai desumflat un pic dar culoarea tot persista doar un pic sa mai luminat. Vreau sa va intreb cam in cat timp o sa imi treaca total, am sanse pina duminica sa pot esi din casa, nu vreau sa ma vada nimeni in halul in care sant si nici la facultate nu merg. Vreau sa remarc ca folosesc un gel pentru vanatai, poate cineva din voi stie ceva comprese naturiste care ar reduce inflamatia si ar grabi vindecarea...Mersi la toti astept raspunsurile voastre cat mai curind.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Se va reduce semnificativ pana duminica. http://www.i-medic.ro/remedii/remedii-naturiste-pentru-vanatai

| anonim_4396 explică (pentru doctoressa):

Mersi mult, dar eu totusi sper sa se reduca aproape de tot si de luni sa pot merge la facultate