| Ionut_Awwr_2001 a întrebat:

Salut.La un meci de fotbal cu prieteni mi-am sucit gatul si am foarte multe dureri cand misc gatu.
ma puteti ajuta si pe mine cu un sfat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| wizzkid a răspuns:

Da, misca gatul cat mai mult si nu foarte brusc, maseaza gatul peste tot cu unguent! si o sa treaca repede :d am patit si eu asta :d

1 răspuns:
| raresandrey a răspuns:

Ti-ai sucit gatul?