| eternity92 a întrebat:

Salut lume am si eu o mica problema stiu ca este cam jenant dar am un furung in nari adica in nas si nu stiu ce sa ma mai fac cu el il am deja de 3 zile si mi sa mai umflat si buza de su va rog mult ajutati-ma sunt disperat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la ORL, urgent, la camera de garda. De acolo, infectia poate migra cu usurinta spre creier.

NOname
| NOname a răspuns:

Probabil, ti se intampla din cauza racelii, imunitatii scazute. Du-te la medicul tau de familie sau direct la farmacie (farmacistele se intalnesc zilnic cu astfel de cazuri si vor sti ce sa-ti recomande)! Succes! Numai bine!

| ramona30 a răspuns:

Doar un medic te poate ajuta.

| ramona30 a răspuns:

Numai un medic te poate ajuta.