| dotea_5137 a întrebat:

Salut m-a apucat deci o durere ingrozitoare de abdomen efectiv ma doare tot nu e un loc anumit cind imi trece durerea de abdomen ma doare inima imi trece si inima am o durere in git. C e sa inseamne aceasta cineva a mai avut asa dureri? daca puteti sa-mi raspundeti va multumesc daca nu va rog sa nu scrieti asa la misto pentru ca numi arde de glume! multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AllexXaS a răspuns:

Bun.n-am avut durerile tale...dar.trebuie sa-ti anunti parintii cat mai repede.Si din povestile colegilor mei care au astm, cam la fel li se intampla.Sau poate sunt niste dureri de moment. oricum. daca nu-ti trec: DU-TE LA DOCTOR!

2 răspunsuri:
| BGDs a răspuns:

E cam ambiguu ce ai spus. Da-ne mai multe detalii. Cum a inceput durerea? Unde te-a durut prima data? Ai luat vreun medicament? Ai facut febra? Ai vomitat? Pofta de mancare ai? etc etc

| DrHouse a răspuns:

Ai Lupus!