| yoyo_2588 a întrebat:

Salut, ma confrunt cu o problema:am picioarele groase cam de 2 ani (la fel ca ale rihannei)v-ati confruntat si voi cu aceasta problema, ce sfaturi imi dati ca sa pot slabi, eu sunt slaba mai ales la umeri si se vede foarte urat.Va rog frumos spuneti-mi ce sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Multă mișcare și exerciții de tonifiere.
Rihanna nu are așa?
Pa, pa.

| RMihai a răspuns:

Mama da cu cine te asemeni laughing adica cum bai si rihanna are, nu prea ai ce sa faci si prietenea mea are picioarele mai groase cum zici tu da nu are nimic fa sport vezi poate mai dai jos de la glezne