| anonim_4396 a întrebat:

Ma confrunt cu o situatie ciudata de azi dimineata. Am inceput sa aud, simt un sunet (fel de vajait) in urechea dreapta cand misc puternic capul, ca si cum as avea ceva (nu ma doare nimic) dar si cand stau doar. Nu stiu, e posibil sa fie de la oboseala dupa noaptea de Revelion? Nu am fost nicaieri sa spun ca a fost zgomot puternic (muzica tare, galagie, petarde-artificii) am stat doar acasa.
Ce ar putea sa fie, ce sa iau sa vad daca trece (algocalmin)? Voi ati patit vreodata asa ceva, imi trece oare maine dupa un somn bun?

An Nou Fericit!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Am patit si eu, dar trece de la sine, cel mai probabil de la oboseala este, il auzeam si noaptea in pat.

| anonim_4396 explică (pentru vocea):

Asa este, cred ca oboseala era. Mi-a trecut si mie ziua trecuta happy

| CatalinVictor1985 a răspuns:

E posibil sa fie si de la vreo masea dar ai putea sa faci si un control la orl sa vada medicul ce este

| Annianna111 a răspuns:

Aaaaa da am patit de cateva ori si trece de la sine nu stiu de la ce e dar trece repede.

| anonim_4396 explică (pentru Annianna111):

Asa este, mi-a trecut dimineata urmatoare.