| amluatcaprafoarterausimadoarecapu a întrebat:

Salut ma numesc madalin am 15 ani si am o problema in urma cu cateva luni am avut o problema cu calciu si vitamina d. ma afalam in Anglia. am fost la doctor acolo si i-am zis ca ma inteapa inima si mie rau, dar doctora acea nesimtita m-a speriat ca poate am diabet sau probleme cu inima. cand am auzit-o am inleminit si ma schmbasem la fata de tot. m-a trimis la analize, si la un ekg, dar numai ca rezulatatele au venit abia dupa doua saptamani. eu in tot timpul acesta ma gandeam ca sunt bolnav cu inima si sau ca am diabet. cand au venit rezultatele mi zis ca am lipsa de calsiu si vitamnina d. eu nu i-am crezut pe cuvant si am plecat in Romania. am facut anlizele si m-am dus la cardiolog. a zis ca sunt absolut normal cu inima, m-am dus la dctora de familie si a zis ca n-am calciu si vitamina d. mi dat tratament, si dupa aia am venit inapoi in Anglia.

dar eu acuma cand vad spitale si salvari si aud despre doctori ma ia cate un gand care ma face sa cred ca sunt bolnav.

va rog frumos sa ma ajutati sa trec peste aceste probleme

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| giony54 a răspuns:

Este un atac de panica care trece cu timpul sau cu tratamente naturiste.Iti recomand Rhodiolin si Stres Management B Complex Calivita.