| amluatcaprafoarterausimadoarecapu a întrebat:

Salut ma numesc madalin am 15 ani si am o problema.

ma inteapa inima cateo data si pa panicheaz repede., si cu cat ma panichez mi se face si mai rau de parca masi duce in jos. am facut analizele la sange si mi-a zis ca n-am calciu,, vazand ca tot ma inteapa m-am dus la cardiolog mi facut un ekg, m-a consultat si a spus ca cu inima n-am absolut nimica.

dar mie tot imi mi-e frica de boli. si nu pot sami imi scot din cap.

la fiecare intepatura ma panichez si imi vine si mai rau

va rog ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CoffeeTeaOrMe a răspuns:

Totul e în mintea ta! Stai liniştit, dacă ţi s-a spus că nu ai nimic, înseamnă că aşa e! Dar dacă te gândeşti prea mult la asta se şi întâmplă sau cel puţin aşa crezi tu. Trage aer în piept, calmează-te şi o să fii ok!