| bea_6905 a întrebat:

Ma simt foarte rau, ma doare rau capul, sunt ametita, etc. mi-am masurat temperatura corpului, si am 34, 6. E de rau? Am citit ca nu e bine ca temperatura corpului sa fie sub 36. Ce as putea avea? :-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Eu cred totusi ca termometrul era stricat.Si mie mi s-a intamplat laughing. Dar ca sa fii sigura du-te la doctor.

| bea_6905 explică:

Da, aveam termometrul stricat. laughing Ma miram eu.