| TheAnonimous3037 a întrebat:

Salut,maine plec sa dau examenul de admitere la o scoala de politie,problema este urmatoarea:la vizita medicala aveam 1, 73 si 80kg, dar am trecut.Acum am 75, insa am imc de 25, 2 sau ceva de genul.Credeti ca am sanse sa fiu respins la contravizita medicala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Cu siguranta, o sa fi admis.

| adrianalbota1 a răspuns:

Nu cred ca o sa fii respins.