| TnyBZ a întrebat:

Mi s-a intamplat acum cateva zile, dupa ce am urinat, la sfarsit, a iesit ceva ca un fel de var care a ramas si in apa ca un fel de praf, gen varul dar praf. Am facut analize, nu mi-a iesit nimic la analize iar astazi s-a repetat. Am uitat sa mentionez ca dupa ce se intampla asta ma ustura cateva minut iar daca urinez iar imediat, ma ustura la urinare. Am 13 ani, ce ar putea fi? Nu este s**rma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Usturimea la urinare si o urina tulbure poate indica o eventuala infectie. Fa o urocultura( este alt tip de analiza a urinii) pentru confirmarea sau infirmarea unei infectii urinare.

| nowandrei a răspuns:

Eu pun pariu ca e spe**a big grin! La 13 ani, e ceva normal sa inceapa erectia happy.