| LzrMATEI5000 a întrebat:

Prietenă mea are un rinichi mai jos și altul mai sus.
Știți ce boală este?
Se poate trata?
Și spune că nu poate slabi din cauza problemei cu rinichii, este adevărat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine i-a spus asta?

| LzrMATEI5000 explică (pentru anonim_4396):

Ea mie
Se poate întâmpla așa cv?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LzrMATEI5000):

Mă refer de unde știe? Dacă știe de la un medic și nu a primit vreun tratament sau ceva pentru asta nu cred ca e grav

| LzrMATEI5000 explică (pentru anonim_4396):

Ea mi-a zis ca are problema asta de mică