| Dolwee a întrebat:

Salut prieteni as dori si eu sfaturi mi-am dat fierea peste cap, timp de 5 ore am dureri in jurul stomacului si sunt dureroase, am stari de voma, dar nu pot voma din cauza ca ceva ma opreste... acum durerea a ajuns si in spate la coloana. Nu pot sa mananc imi este,, sila " cand vad mancare. Va rog ajutati-ma, mama mi-a dat 3 pastile si ar fi trebuit ca durerea sa dispara, dar tot continua. Va rog dati-mi sfaturi chiar am nevoie, durerea estecumplita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate fi o colică abdominală, trebuie să mergi la medic.
Pa, pa.

| Raniia a răspuns:

Să mergi de urgentă la medic, pot fi multe cauze; Apelează serviciul de urgentă!

| Shinto a răspuns:

Trebuie neaparat sa mergi la medic. Deja sunt prea multe ore ...si prea multe medicamente luate fara nici un efect!