| Valyy06 a întrebat:

Spuneti-mu va rog, frenul, ata penisului, am auzit ca daca il rup, penisul creste mai repede, mai mare? Si a doua faza e ca, am 15 ani si ceva, si as vrea sa il rup...are ceva? Sau cu aceasta ata a penisului sau fara ea e tot aia? Mersi. FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa-l asa cum ti l-a dat natura, D-zeu sau cine mai crezi tu. Tinerii de azi aveti o obsesie pentru penis mare.Nu face prostia asta.Decat mare si bleaga mai bine mai mica si jucausa.

| AnonimusGate a răspuns:

Nu fa asta e o neroziune dupa parerea mea.

| Valyy06 explică (pentru AnonimusGate):

Scuze, poti sa imi explici cuvantul "neroziune"?, nu inteleg ce inseamna.

| Valyy06 explică:

Si voiam sa stiu si daca ma afecteaza cu ceva? Eu sunt in Austria, si am fost la medicul meu de familie, a zis ca cu aceasta ata a penisului sau fara ea, e tot aia...