| Kostel2 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi lista bolilor ce te declara inapt la academia de politie sau daca scolioza, cifoza sau cifoscolioza se afla printre bolile din lista respectiva? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| madamme a răspuns:

Cel ami bine ar fi sa le trimiti un email prin care sa intrebi. Astfel vei avea un raspuns competent. Din cate stiu, da- vei fii respins la vizita medicala daca ai probleme cu coloana

| Kostel2 explică (pentru madamme):

Chiar daca probleme nu sunt atat de grave?

| madamme a răspuns (pentru Kostel2):

Cred ca cel mai bine e sa le trimiti un email.

| Kostel2 explică (pentru madamme):

Ok, multumesc