| Derzd a întrebat:

Salut!
Stiti cumva daca exista psiholog/psihologi care lucreaza cu casa de asigurari..adica orele de terapie sa fie decontate de asigurare nefiind nevoit sa platesc nimic?
Daca da ma puteti ajuta cu un contact etc. al terapeutului respectiv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ka0ru a răspuns:

Daca cumva esti student poti cere trimitere de la cabinetul universitatii si gasesti psiholog care lucreaza prin casa de asigurari, va fi gratis pentru tine

| Derzd explică (pentru Ka0ru):

Pai asta este intrebarea. care este acel psiholog? Ca am cautat pe internet si nu am gasit nici o informatie.

| Ka0ru a răspuns (pentru Derzd):

Poti sa intrebi la cabinet acolo la universitatea, sigur au acolo niste numere de telefon. Si daca suni si zice ca nu are loc, intrebi daca are vreun coleg care lucreaza prin casa de asigurari si tot asa.
Altfel nu prea am cum sa te ajut, sper sa gasesti pe cineva.