Întrebare recomandată | Villy09 a întrebat:

Salut.Stiu ca nu e categoria potrivita, dar as avea nevoie de raspunsuri mai rapide.Pe 31 am concursul de miss si mister din liceul meu,am mai zis ca sufar de acnee, inca mai am si maine o sa primesc pastilele Sotret Roacutare.Am citit despre riscuri,am facut analize,nu le iau de la coltul strazii,pentru cei ce au mai folosit, cat de mult se vor vedea intr-o luna pana in ziua concursului rezultatate? Sper sa fie ceva evident.Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cristinaaamariii a răspuns:

Nu stiu exact despre aceste pastile...dar stiu sigur ca daca iti faci zilnic masca cu argila rezultatele o sa die evidente si rapide... sper ca te.am ajutat cat de cat