| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt baiat am 17 ani si 1.60 de o luna m-am apucat de inot de 2ori pe saptamana ce parere aveti mai pot creste in inaltime? cati cm mai pot creste?
VA MULTUMESC!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Ce are de aface inotul cu asta?