| Maria19999990 a întrebat:

Salut sunt baiat si am 16 ani de cateva saptamani am gaze si imi gheoraie stomacul.Ce sa fac sa scap de gaze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Sport

suntserios
| suntserios a răspuns:

Carbune medicinal

| cristimihailov a răspuns:

Sa iti schimbi un pic dieta.

| HowdidIgethere a răspuns:

Alimente care fermenteaza mai putin. Ceai de menta sau busuioc sau galbenele.
Daca mananci la vreo cantina poti avea helicobacter, de care scapi mai greu.