| Mentalist09 a întrebat:

Salut..sunt baiat si am niste cosuri pe fata, adica nu cosuri sunt asa niste bubite daca as putea spune... unele mici si altele un pic mai mari, dar nu se observa doar daca te uiti atent sau de aproape..cum pot scăpa de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cristi112 a răspuns:

Uuh! Aceeasi problema o aveam si eu ca tine, eu in plus aveam si pistrui si mai si iesea cate un cos si ma chinuiam la pistrui cu zeama de lamaie, la pistrui fond de ten laughing, vremea a trecut si acuma la 20 de ani mi-au disparut si pistruii si cosurile,pur si simplu de la sine, daca ii ai de mult timp inseamna ca asa trebuie sa ii ai, pubertatea isi spune cuvantul, dar ti-a aparut un cos doua atunci intreaba la farmacie crema pentru cosuri si se rezolva, oricum timpul le rezolva pe toate.