| mihail2003 a întrebat:

Salut,sunt baiet am 15 ani si am inaltimea 1. 68cm,vreau sa ma inalt, sunt metode?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| DannyQ a răspuns:

Înălțimea este determinata genetic în cea mai mare proporție nu exista metode pentru înălțare în niciun caz ci din contra exista metode '' inutile'' care te fac sa ramai la un stadiu mai josnic.

| valen71n a răspuns:

Inscrie-te la un club de baschet sau volei, dar eu zic ca ai o inaltime ok pentru varsta ta de 15 anisori. Bafta!

| Ștefant688 a răspuns:

Fă sport! Orice sport.te va ajuta

| david9805239852898925 a răspuns:

Du te la înot. Te va ajuta