| Abonym a întrebat:

Salut, sunt răcit și cum știți, partea cu mucusul în nas e cea mai frecventa, am o problema, acel mucus din nas s-a întărit acolo și când vreau sa bag gen un deget sa scot, ma doare sau când ma suflu degeaba, ce sa fac ca să pot scăpa? Ceva aburi de căldură, sau sa stau cu nasul în apa calda?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Cand vreau sa bag "gen"...lipsa lecturii te face sa folosesti "gen", sa abuzezi ...despre nas incerca un inhalant.

Răspuns utilizator avertizat