| Sarmala a întrebat:

Tata trebuie sa se opereze de varice peste ceva luni. Mi-e frică de ce o sa se întâmple

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Celestina003 a răspuns:

...spune -i si tatalui tau.

| lussa a răspuns:

Scuze, dar care e întrebarea?

| AlexSiPunct a răspuns:

Eu zic sa ai incredere in medicii nostri chirurgi care au trecut prin atatia ani de scoala si mii de pagini de anatomie, chirurgie, anatomie patologica si cam tot ce poate sa pateasca o persoana(inclusiv varice). Daca te astepti sa se intample ceva rau, o sa fii dezamagit intr-u mod pozitiv.