| AlexzRsaPB a întrebat:

Salut TPU, acum 2 zile mi-am spart un cos pe partea laterala a nasului si a început sa crească asa acum l-am spart din nou si mi-a rămas ca un fel de bucata de carne in plus. Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

big grin Salut! Îl storci să iasă acel sebum și mergi la farmacie și ceri o mixtură mentolată, undeva în jur la 4 lei.winking Conține alcool. Le usucă. E bună și când te rănești. Eu așa am scăpat de coșuri. Mult succes! happy Funda? big grin

| AlexzRsaPB explică (pentru PsihologDanielBotezan):

O voi încerca, am sa merg si la un dermatolog

2 răspunsuri:
| GiorGicaSurubelnitaAKAAjutorulThau a răspuns:

Compresa cu spirt. Ar trebui sa ajute. Daca nu trece intr-o zi mergi la doctor